Mieszkanie Wrocław Fabryczna na sprzedaż w cenie 306 100 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Fabryczna na sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Fabryczna urzeka od pierwszego wejrzenia swoim wnętrzem, klimatem, dobrym standardem, a także ciekawą lokalizacją. Do tego warto dodać poszukiwany na rynku metraż 55,2 mkw., drugie piętro oraz wygodny rozkład. Cena w przeliczeniu za metr kwadratowy to 5 545 zł. Budynek pochodzi z 2019 roku i liczy cztery kondygnacje. Rynek pierwotny. Wystawa okien na południowy wschód. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Fabryczna w standardzie deweloperskim.

Osoby zmotoryzowane z pewnością ucieszy możliwość zakupu miejsca postojowego w podziemnym garażu. Natomiast wszyscy lokatorzy mogą skorzystać z możliwości dokupienia komórki lokatorskiej. Do długiej listy zalet tego mieszkania do sprzedaży Wrocław Fabryczna warto dodać atrakcyjną lokalizację w pobliżu Krajobrazowym Parku Doliny Bystrzycy oraz kilku parków. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Leśnica tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Warto podkreślić, że oferowane do sprzedaży mieszkania Wrocław Leśnica objęte jest znanym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia. Polecamy i zapraszamy na prezentację tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Leśnica.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (010-3264)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl

Inne w tej kategorii...