Mieszkanie Wrocław (okolice) sprzedaż za 276 000 zł

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu (okolice) o powierzchni 59,8 m2. Mieszkanie znajduje się na III piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku z 1987 roku. Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu (okolice) nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych lokatorów. Ekspozycja okien na 3 strony świata: południe – wschód – zachód.

Mieszkanie adresowane głównie do rodzin które oczekują ciszy, spokoju i bliskości terenów zielonych. Sprzyja temu atrakcyjna lokalizacja oraz bliskość przedszkola, szkoły, placów zabaw oraz stadionu. Wnętrze mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu (okolice) tworzą:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– wc
– przedpokój
– loggia

Wysoki standardmieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu (okolice) przeszło remont, w trakcie którego wymieniono instalację elektryczną na miedzianą, wymieniono również instalację wodno-kanalizacyjną, a także okna na plastikowe, na ścianach położono gładzie, a na podłogach panele i terakotę. Do mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu (okolice) przynależy pomieszczenie piwniczne o pow. ok. 6 m2. Przy konieczności finansowania kredytem zakupu mieszkania we Wrocławiu (okolice) zapewniamy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z ponad dwudziestoma bankami. (155-500)

Kontakt:
e-mail: k.domanska@wgn.pl
Tel. +48 607 530 633

Inne w tej kategorii...