Mieszkanie Wrocław Krzyki do wynajęcia w cenie 2 500 zł/m-c

Mieszkanie, 1 pokój, kawalerka, Wrocław Krzyki do wynajmu. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław przygotowane do wprowadzenia się przez nowych najemców na VII piętrze. Rynek wtórny. Bardzo atrakcyjnie kształtuje się cena 2,5 tys. zł/m-c. Mieszkanie na wynajem Wrocław mieści się w 11-kondygnacyjnym wieżowcu. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław o wygodnym metrażu 25,7 m2. Budynek z 1970 roku. Ekspozycja okien w kierunku północny zachód.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław zachwyca w pierwszej kolejności swoim nowoczesnym projektem, przepięknie odremontowanym wnętrzem, a także atrakcyjną lokalizacją blisko wyższej uczelni. Mieszkanie do wynajmu Wrocław kompletnie umeblowane i wyposażone w nowoczesny sprzęt. Z okien oferowanego na wynajem mieszkania Wrocław roztacza się imponujący widok na zieleń. Mieszkanie do wynajęcia znajduje się w poszukiwanej na rynku, cichej i spokojnej okolicy. W pobliżu znajdziemy ogródki działkowe oraz rozwiniętą infrastrukturę: sklepy, punkty usługowe, apteki, restauracje, kluby fitness, tereny spacerowe. Lokalizacja zapewnia dogodny dojazd do centrum oraz innych dzielnic. Zapraszamy na prezentację tego mieszkania do wynajmu Wrocław.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-967)

Kontakt:
e-mail: miroslaw.sajur@wgn.pl

Inne w tej kategorii...