Mieszkanie Wrocław (okolice, Trzebnica) do wynajęcia w cenie 1 800 zł/m-c

Mieszkanie, kawalerka, 1 pokój, Wrocław okolice (Trzebnica) do wynajmu. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław okolice (Trzebnica) znajduje się na III piętrze, w 4-kondygnacyjnej kamienicy. Wygodny metraż 24,8 m2 z ciekawą ekspozycją okien na południowy zachód to połączenie, które zainteresuje wielu wymagających klientów. Jeśli doliczymy do tego przystępną cenę 1,8 tys. zł/m-c oraz dobry standard oferowanego do wynajmu mieszkania Wrocław, to otrzymamy ciekawą i wyróżniającą się na lokalnym rynku nieruchomości propozycję z rynku wtórnego.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław (okolice) tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Mieszkanie do wynajmu Wrocław (okolice) poszczycić się może prestiżową lokalizacją w centrum jednej z pobliskich miejscowości. Okolica uchodzi za bezpieczną i spokojną. Nieopodal Rynek, urzędy, punkty usługowe, sklepy, ośrodek zdrowia. Mieszkanie na wynajem Wrocław (okolice) objęte słynnym programem „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko właściciel. Dodatkowo nie ma konieczności podpisywania z naszym biurem żadnej umowy.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław (okolice) oczarowuje swoim przepięknie umeblowanym/wyposażonym wnętrzem. Warto w tym miejscu dodać, że mieszkanie do wynajmu Wrocław (okolice) przeszło niedawno generalny remont. Mieszkanie na wynajem Wrocław (okolice) adresowane do pracującego singla lub pary. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w mieszkaniu do wynajęcia Wrocław (okolice): salon/sypialnia + aneks kuchenny + łazienka + przedpokój. Do mieszkania do wynajęcia Wrocław (okolice) przynależy pomieszczenie piwniczne + miejsce postojowe na terenie posesji.

Mieszkanie na wynajem Wrocław (okolice) ekonomiczne w eksploatacji. Na straży bezpieczeństwa wszystkich najemców czuwa domofon. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 2 000 zł. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (005-169)

Kontakt:
e-mail: Rawicz@wgn.pl

Inne w tej kategorii...