Mieszkanie Wrocław (okolice, Oława) do wynajmu w cenie 1 350 zł/m-c

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław (okolice) na wynajem. Mieszkanie do wynajmu Wrocław mieści się na II piętrze 6-kondygnacyjnego budynku z korzystną wystawą okien w kierunku południowy zachód. Warto zaznaczyć, że budynek pochodzi z rynku wtórnego, a samo mieszkanie na wynajem Wrocław nadaje się od zamieszkania bez ponoszenia dodatkowych wydatków. Dużym atutem oferowanego do wynajęcia mieszkania Wrocław jest jego cena 1 350 zł/m-c. Mieszkanie do wynajmu Wrocław oddane zostało do użytkowania w 2015 roku. Metraż oferowanego na wynajem mieszkania Wrocław to wygodne 40 m2.

Mieszkanie do wynajmu Wrocław (okolice) składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– sypialnia
– aneks kuchenny
– loggia
– łazienka.
Mieszkanie na wynajem Wrocław (okolice) wraz z funkcjonalnym pomieszczeniem piwniczym. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców są domofony przed wejściem. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 000 zł.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław (okolice) mieści się w niezwykle spokojnym i bezpiecznym punkcie miasta. W pobliżu znajduje się przedszkole, szkoła, supermarkety, gabinety lekarskie, punkty usługowe, place zabaw. Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie https://www.intercultural-reflections.de/character-t/index.html , dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-830)

Kontakt:
e-mail: k.domanska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...