Mieszkanie Wrocław Stare Miasto do wynajęcia w cenie 1 600 zł/m-c

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Stare Miasto do wynajmu. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław znajduje się na II piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku/kamienicy. Wygodny metraż 37,58 m2 i ciekawa ekspozycja okien na wschód to połączenie, które zainteresuje wielu wymagających klientów. Jeśli doliczymy do tego przystępną cenę 1 600 zł/m-c oraz dobry standard oferowanego do wynajmu mieszkania Wrocław, to otrzymamy ciekawą i wyróżniającą się na lokalnym rynku nieruchomości propozycję z rynku wtórnego. Nowi najemcy mogą się tu wprowadzić od 1 października.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że najmujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.  Mieszkanie do wynajmu Wrocław wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na wynajem Wrocław:
– 2 pokoje
– kuchnia
– przedpokój
– łazienka
– balkon.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w mieszkaniu do wynajęcia Wrocław są kompletnie umeblowane i wyposażone.

Mieszkanie do wynajmu Wrocław zachwyca swoją znakomitą lokalizacją blisko Rynku i niezbędnych usług. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 1 600 zł. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację. Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15682)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...