Mieszkanie Wrocław Psie Pole do wynajęcia w cenie 1 500 zł/miesięcznie

Mieszkanie, dwa pokoje, Wrocław Psie Pole do wynajmu. Atrakcyjna cena, dobry standard oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego mieszkania na wynajem Wrocław Psie Pole. Kolejne zalety to na pewno metraż 35,9 mkw., usytuowanie na drugim piętrze oraz funkcjonalny rozkład. Budynek o pięciu kondygnacjach. Rynek wtórny. Wystawa okien w kierunku południowym. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Psie Pole nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych najmujących. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 000 zł.

Wnętrze mieszkania na wynajem Wrocław Psie Pole umeblowane i wyposażone w sprzęty AGD/RTV. Warto zaznaczyć, że mieszkanie do wynajęcia Wrocław Psie Pole posiada przynależną piwnicę. Amatorzy aktywnego wypoczynku ucieszą rozległe tereny rekreacyjne. Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na wynajem Wrocław: salon + łazienka z wc + sypialnia + przedpokój + kuchnia.

Mieszkanie Wrocław Psie Pole na wynajem w ramach znanego programu „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko właściciel. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław się Pole tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania na wynajem Wrocław Psie Pole.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15479)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl
tel. +48 665 313 096
tel. +48 71 337 84 06

Inne w tej kategorii...