Mieszkanie Wrocław (okolice) do wynajęcia w cenie 1 600 zł/m-c

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław (okolice) do wynajmu. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław znajduje się na I piętrze, w 3-kondygnacyjnym budynku. Wygodny metraż 45,01 m2 i niedawny rok budowy 2019 z ciekawą ekspozycją okien na północny zachód to połączenie, które zainteresuje wielu wymagających klientów. Jeśli doliczymy do tego przystępną cenę 1 600 zł/m-c oraz dobry standard oferowanego do wynajmu mieszkania Wrocław, to otrzymamy ciekawą i wyróżniającą się na lokalnym rynku nieruchomości propozycję z rynku wtórnego.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław (okolice) objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że najmujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Mieszkanie do wynajmu Wrocław (okolice) składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– przedpokój
– łazienka
– balkon.

Mieszkanie na wynajem Wrocław (okolice) wyposażone jest w niezbędne sprzęty wyposażenia kuchni, jak i pozostałych pomieszczeń. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław (okolice) wraz z praktyczną komórką lokatorską oraz miejscem postojowym przy budynku (w cenie). Drugie miejsce postojowe jest za dodatkową opłatą 170 zł/m-c. Atrakcyjna lokalizacja – mieszkanie do wynajmu Wrocław (okolice) znajduje się w otoczeniu niezbędnej w codziennym życiu infrastruktury: szkoły, sklepów, dyskontów popularnych sieci etc. Warto dodać, że lokalizacja zapewnia sprawną komunikację do centrum Wrocławia, jak i do terenów rekreacyjnych.

Mieszkanie na wynajem Wrocław (okolice) idealnie nadaje się dla pary bądź singla. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław (okolice) obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Preferowany najem okazjonalny. Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania na wynajem Wrocław (okolice).

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15672)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...