Mieszkanie Wrocław (okolice, Tyniec Mały) na wynajem w cenie 2 900 zł/m-c

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław (okolice, Tyniec Mały) do wynajęcia. Do najmocniejszych atutów zaliczyć należy atrakcyjny metraż 80 m2, dobry standard, gustowne wykończenie pomieszczeń oraz ekspozycję okien na wschód i zachód. Mieszkanie do wynajmu Wrocław (okolice, Tyniec Mały) znajduje się na I piętrze i jest gotowe do zamieszkania. Budynek z 2010 roku posiada 2 kondygnacje. Rynek wtórny.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław (okolice, Tyniec Mały) z przepięknym ogrodem i klimatyzacją. Mieszkanie na wynajem (okolice, Tyniec Mały)tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
– salon
– aneks kuchenny
– 2 sypialnie
– przedpokój
– salon kąpielowy.

Wnętrze mieszkania do wynajmu Wrocław (okolice, Tyniec Mały) zachwyca przestronnością, nowoczesną aranżacją oraz całkowitym umeblowaniem. Osoby posiadające więcej niż jeden samochód na pewno ucieszy dużą liczba miejsc do parkowania przy posesji. Atrakcyjna lokalizacja. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław (okolice, Tyniec Mały)znajduje się w oazie ciszy i spokoju. Wokół rozciągają się tereny rekreacyjne. Do Wrocławia można dojechać w kwadrans.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław (okolice, Tyniec Mały) zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław (okolice, Tyniec Mały) oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15605)

Kontakt:
e-mail: m.bobin@wgn.pl

Inne w tej kategorii...