Mieszkanie Wrocław okolice do sprzedaży

Mieszkanie, 4 pokoje, Wrocław okolice na sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław okolice urzeka poszukiwanym na rynku metrażem 57,62 mkw., usytuowaniem na bezpiecznym, drugim piętrze oraz wygodnym rozkładem pomieszczeń. Budynek pochodzi z 2018 roku i liczy 3 kondygnacje. Rynek pierwotny. Mieszkanie Wrocław okolice na sprzedaż w standardzie deweloperskim.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Każde mieszkanie jest wyposażone w balkon lub ogród. Atrakcyjna lokalizacja na terenie słynnej inwestycji składającej się z 2 budynków wielorodzinne o 34 lokalach to kolejna z zalet tego mieszkania na sprzedaż Wrocław okolice. Na wyciągnięcie ręki znajdują się liczne sklepy, punkty usługowe, kościół, boisko oraz przepiękne tereny zielone. To prawdziwa oaza ciszy, spokoju i wytchnienia.

Pomagamy w negocjacji warunków zakupu mieszkania Wrocław okolice, jak i w pozyskaniu kredytu hipotecznego. Przy transakcji zakupu mieszkania Wrocław okolice zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną stanu lokalu. Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (044-26004)

Kontakt:
tel. +48 71 337 84 17

Inne w tej kategorii...