Mieszkanie Wrocław Fabryczna sprzedaż za 280 000 zł

Mieszkanie, dwa pokoje, Wrocław sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Fabryczna spółdzielczo-własnościowe z założoną księgą wieczystą oraz przynależnym pomieszczeniem piwnicznym. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 8 669 zł. Idealna jak na dwa pokoje powierzchnia 32,3 metra kwadratowego. Trzecie piętro w wieżowcu. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Fabryczna wyłącznie za pośrednictwem brokerów WGN Nieruchomości.

Mocnym atutem oferowanego do sprzedaży mieszkania Wrocław Fabryczna jest na pewno jego znakomita lokalizacja na słynnym i poszukiwanym na rynku osiedlu. W otoczeniu kompletna infrastruktura – wiele sklepów, szkoły, przedszkola, centrum handlowe, lokale usługowe etc. Wnętrze mieszkania na sprzedaż Wrocław Fabryczna tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: salon + przedpokój + sypialnia + łazienka + balkon + kuchnia. Bardzo dobry standard wykończenia. W mieszkaniu do sprzedaży Wrocław Fabryczna wymieniono okna PCV, na podłogach odnowiono mozaikę dębową, w kuchni i łazience położono kafle. Wszystkie media miejskie.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Fabryczna dedykowane rodzinom z dziećmi, ale znakomicie nadaje się również jako bezpieczna lokata kapitału i oferta inwestycyjna. Zapraszam na prezentację mieszkania na sprzedaż Wrocław. Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaż Wrocław Fabryczna zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław Fabryczna oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15963)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl
Tel. +48 723 800 707
Tel. +48 71 337 84 14

Inne w tej kategorii...