Mieszkanie Wrocław Psie Pole sprzedaż

Mieszkanie, 4 pokoje, Wrocław Psie Pole do sprzedaży. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy, znakomity standard użytych materiałów wykończeniowych/budowlanych oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Psie Pole. Kolejne zalety to na pewno duży metraż 82,74 mkw., usytuowanie na bezpiecznym, II piętrze oraz funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Budynek oddany do użytku w 2019 roku o 3 kondygnacjach. Rynek pierwotny. Mieszkanie Wrocław Psie Pole do sprzedaży w standardzie deweloperskim. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą.

Miłośnicy aktywnego wypoczynku na pewno docenią bliskość terenów rekreacyjno-wypoczynkowych. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Psie Pole usytuowane jest na terenie nobilitującej inwestycji składającej się z 7 budynków, w których znajduje się łącznie 32 lokali. Każde mieszkanie wyposażone jest w balkon lub ogród. Taka lokalizacja gwarantuje bliskość licznych sklepów, punktów usługowych, przedszkola oraz rozległych terenów zielonych.

Wnętrze oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław tworzą:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój.

Pomagamy w negocjacji warunków zakupu mieszkania Wrocław Psie Pole, jak i w pozyskaniu kredytu hipotecznego. Przy transakcji zakupu mieszkania Wrocław Psie Pole gwarantujemy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu. Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (044-26136)

Kontakt:
tel. +48 71 337 84 17

Inne w tej kategorii...