Mieszkanie Wrocław (okolice) na sprzedaż w cenie 209 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław (okolice) do sprzedaży. Do najmocniejszy zalet oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław (okolice) należą: dogodna lokalizacja, dobry standard wykończenia oraz klasyczny styl wykończenia. Nie można zapomnieć o poszukiwanej na rynku powierzchni 53,3 mkw., co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje kwotę 3 921 złotych. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) znajduje się na IV piętrze w budynku o 5 kondygnacjach. Funkcjonalny rozkład to kolejna z długiej listy jego zalet. Budynek wybudowany został w 1981 roku. Rynek wtórny. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) gotowe do przyjęcia nowych domowników.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) zapewnia przyszłym właścicielom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu. O to pierwsza dba nowoczesny monitoring na klatce schodowej, natomiast komfort gwarantuje wysoki standard oraz dobrej jakości użyte materiały. Mocnym atutem oferowanego do sprzedaży mieszkania Wrocław jest jego znakomita lokalizacja nieopodal centrum handlowego, kompleksu szkolno-przedszkolnego oraz licznych firm usługowych.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: salon + wc + sypialnia + łazienka + przedpokój + kuchnia. Wszystkie pokoje i pomieszczenia urządzone są z wyczuciem dobrego smaku i gustu. W przypadku kredytowego zakupu mieszkania Wrocław (okolice) nasi eksperci przygotują bezpłatnie porównanie najkorzystniejszych ofert kredytowych po dokonaniu analizy zdolności kredytowej.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-602)

Kontakt:
e-mail: miroslaw.sajur@wgn.pl
tel. +48 603 917 338

Inne w tej kategorii...