Mieszkanie Wrocław (okolice, Oława) sprzedaż za 182 000 zł

Mieszkanie, kawalerka, 1 pokój. Wrocław (okolice, Oława) sprzedaż. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław (okolice) to wygodne 26,1 m2. Niezwykle atrakcyjnie kształtuje się na pewno cena za metr kwadratowy wynosząca 6 973 zł/m2. Warto podkreślić, że mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) znajduje się w 5-kondygnacyjnym budynku z ciekawą wystawą okien na południowy wschód. Konkurencyjna cena 182 tys.  zł, pochodzenie z rynku wtórnego oraz zastany standard pozwalają nowym mieszkańcom na wprowadzenie się tu bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) usytuowane jest na III piętrze.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– przedpokój
– salon/sypialnia
– kuchnia
– łazienka z wc.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w oferowanym na sprzedaż mieszkaniu Wrocław (okolice) są po kapitalnym remoncie. Nie ma żadnych pęknięć czy zarysowań, a część ścian pokryta jest bardzo trwałą i zmywalną tapetą. W trakcie remontu wymieniona została instalacja wodna oraz kanalizacyjna. Instalacja elektryczna nie była ruszana z uwagi na jej dobry stan.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) wraz z przynależnym pomieszczeniem piwnicznym. Osoby zmotoryzowane docenią na pewno dużą liczbę miejsc parkingowych. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) zachwyca swoją atrakcyjną lokalizacją w otoczeniu niezbędnej do codziennego życia infrastruktury, jak na przykład przedszkola, szkoły, żłobka sklepów itp. Dużym atutem jest na pewno sąsiedztwo Odry i zielonych terenów spacerowych.

W przypadku konieczności dofinansowania kredytem hipotecznym, świadczymy bezpłatną pomoc najlepszych doradców kredytowych, którzy sprawdzą Państwa zdolność w każdym liczącym się banku w Polsce. Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław (okolice) zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław (okolice) oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-832)

Kontakt:
e-mail: miroslaw.sajur@wgn.pl

Inne w tej kategorii...