Mieszkanie Wrocław okolice (Oława) sprzedaż za 349 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław okolice (Oława) sprzedaż. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) zachwyca już od pierwszej prezentacji nie tylko swoją atrakcyjną ceną 349 000 zł czy położeniem na parterze, w 4-kondygnacyjnym kamienicy z ciekawą ekspozycją okien na południowy wschód, ale także komfortową powierzchnią 41,23 m2. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław poszczycić się może również imponującą relacją ceny do liczby metrów kwadratowych wynoszącą 8 465 zł/m2. Budynek z 2017 roku. Wnętrze mieszkania na sprzedaży Wrocław wykończone w dobrym standardzie, co pozwala nowym domownikom wprowadzić się tu niemal w każdej chwili. Rynek wtórny.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) o wyjątkowo ciepłym, kameralnym i przytulnym wnętrzu. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) wraz z przynależnym ogrodem. Duża zaletą oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław (okolice) jest na pewno jego lokalizacja w cichej okolicy, na terenie nowo wybudowanego osiedla. Nieopodal mieści się znana galeria handlowa. Dużym udogodnieniem dla przyszłym właścicieli będzie na pewno obecność funkcjonalnej komórki lokatorskiej + miejsce postojowe przed wejściem do budynku.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– sypialnia
– salon
– aneks kuchenny
– taras
– przedpokój
– łazienka z wc.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) zapewnia przyszłym domownikom wysoki stopień bezpieczeństwa dzięki zainstalowanemu monitoringowi na elewacji oraz domofonowi przed wejściem. Zachęcam do kontaktu. Przy konieczności finansowania zakupu mieszkania Wrocław (okolice) kredytem, zapewniamy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z ponad dwudziestoma bankami.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław (okolice) zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław (okolice) oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-860)

Kontakt:
e-mail: k.domanska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...