Mieszkanie Wrocław (okolice, Brzeg) na sprzedaż w cenie 390 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław okolice (Brzeg), na sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) liczy 63,07 metra kwadratowego powierzchni i wycenione zostało na 390 tys. zł, co daje bardzo konkurencyjną rynkowo kwotę 6 184 zł/m2. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) mieści się w estetycznie wykończonej kamienicy z 1900 roku. Kolejne atuty mieszkania do sprzedaży Wrocław to na pewno korzystna ekspozycja okien na północny wschód oraz pierwsze piętro. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław doskonale nadaje się od razu do wprowadzenia się. Budynek o 2 kondygnacjach z rynku wtórnego.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) adresowany w głównej mierze do par oraz singli. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) zachwyca już od pierwszego przekroczenia progu swoim wysmakowanym wnętrzem z podziałem na 3 poziomy. Znajdziemy tu: kuchnię, przedpokój, łazienkę, sypialnię, powierzchnię do składowania, salon. Ciekawym i nowatorskim rozwiązaniem jest umieszczenia na antresoli sypialni. W tym miejscu koniecznie trzeba dodać, że do oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław (okolice) przynależy komórka lokatorska.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) imponuje również fantastyczną lokalizacją w pobliżu bogatej infrastruktury. Są tu dodatkowo piękne parki z alejami spacerowymi, a także – w szczególności dla amatorów dwóch kółek – ścieżki rowerowe. Lokalizacja gwarantuje szybki dojazd zarówno do Wrocławia, jak i Opola.

Zapraszam na prezentację tego mieszkania do sprzedaży Wrocław (okolice). Przy konieczności finansowania jego zakupu kredytem zapewniamy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z wszystkimi dużymi i bezpiecznymi bankami w Polsce. Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław (okolice) zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław (okolice) oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-919)

Kontakt:
e-mail: k.domanska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...