Mieszkanie Wrocław Krzyki na wynajem w cenie 2 100 zł/m-c

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Krzyki do wynajęcia. Mieszkanie na wynajem Wrocław zlokalizowane w budynku z 2005 roku w konkurencyjnej cenie 2,1 tys. zł/m-c. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w mieszkaniu do wynajęcia Wrocław cechuje dobry standard i dlatego nowi domownicy mogą się tu szybko wprowadzić. W poczet zalet mieszkania do wynajmu Wrocław należy dodatkowo zaliczyć pochodzenie z rynku wtórnego. Budynek o 5 kondygnacjach. Mieszkanie na wynajem Wrocław znajduje się na I piętrze. Powierzchnia oferowanego do wynajęcia mieszkania Wrocław to 39,79 m2.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław imponuje w pierwszej kolejności swoją atrakcyjną lokalizacją w pobliżu sklepów, centrum handlowego, placów zabaw dla dzieci, szkół i przedszkoli. Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na wynajem Wrocław:
– salon;
– aneks kuchenny;
– sypialnia;
– łazienka;
– przedpokój
– balkon.

Mieszkanie do wynajmu Wrocław znakomicie nadaje się zarówno dla niepalących osób pracujących, jak i niepalących studentów. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w oferowanym do wynajęcia mieszkaniu Wrocław są kompletnie umeblowane i wyposażone. Mieszkanie na wynajem Wrocław na zasadach tzw. „najmu okazjonalnego”. dla klientów niepalących. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 600 zł. Polecam i zapraszamy na prezentację tego mieszkania na wynajem Wrocław. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na wgn.pl.

WGN Nieruchomości to największa sieć biur nieruchomości w Polsce, posiadająca swoje przedstawicielstwa w innych krajach. Obecnie skupia ponad 100 biur na terenie całego kraju. Jesteśmy na rynku już 31 lat. Przeprowadziliśmy ponad 225 000 transakcji. Naszych klientów obsługuje ponad 650 agentów nieruchomości. Specjalizujemy się w obsłudze rynku nieruchomości premium oraz komercyjnym.

Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15762)

Kontakt:
e-mail: m.joks@wgn.pl

Inne w tej kategorii...