Mieszkanie Wrocław Krzyki na sprzedaż w cenie 268 725 zł

Mieszkanie, dwa pokoje, Wrocław Krzyki na sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Krzyki urzeka od pierwszego wejrzenia swoim wnętrzem, klimatem, dobrym standardem a także ciekawą lokalizacją. Do tego warto dodać funkcjonalny metraż 35,81 mkw. oraz przemyślany rozkład pomieszczeń. Cena w przeliczeniu za metr kwadratowy to 7 504 zł. Budynek planowany do oddania w 2021 roku i liczy pięć kondygnacji. Rynek pierwotny. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Krzyki na sprzedaż w standardzie deweloperskim.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Krzyki składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: salon + przedpokój + sypialnia + łazienka + kuchnia. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Krzyki w ramach programu „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji od kupującego”. Duża zaletą oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław Krzyki jest jego doskonała lokalizacja w pobliżu znanego parku, wielu zieleńców, przyrody i kameralnej, niskiej zabudowy. Lokalizacja zapewnia także dogodny dojazd do centrum w ok. 15 minut. Warto nadmienić, że budynek poszczycić się może wieloma nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi „Home Management System”.

Pomagamy w negocjacji warunków zakupu mieszkania Wrocław Krzyki, jak i w pozyskaniu kredytu hipotecznego. Przy transakcji zakupu mieszkania Wrocław Krzyki zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną stanu lokalu. Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (044-31074)

Kontakt:
e-mail: rynekpierwotny@wgn.pl

Inne w tej kategorii...