Mieszkanie Wrocław na sprzedaż w cenie 295 000 zł

Mieszkanie, kawalera, studio, 1 pokój, Wrocław Śródmieście do sprzedaży. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław Śródmieście mieści się na II piętrze w 5-kondygnacyjnym budynku i wycenione zostało na 11 702 złotych za m2.Ogromną zaletą mieszkania do sprzedaży Wrocław Śródmieście jest również jego wygodny metraż 25,21 mkw. a także gustowne wykończenie wnętrza. Mieszkania na sprzedaż Wrocław Śródmieście pochodzi z rynku wtórnego. Do długiej listy zalet warto dodać również korzystną lokalizację a także ekspozycję okien na południowy wschód. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Śródmieście przygotowane do zamieszkania przez nowych domowników od marca 2021 roku. Rok budowy – 1972.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław doskonale nadaje się na zakup inwestycyjny z myślą o późniejszym, dochodowym wynajmie albo odsprzedaży z zyskiem. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław ekonomiczne w eksploatacji. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław poszczycić się może atrakcyjną lokalizacją w okolicach Ogrodu Botanicznego. Nieopodal uczelnia, szkoły, sklepy spożywcze, przychodnie zdrowia, apteki, kościoły.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– pokój dzienny
– aneks kuchenny
– łazienka
– przedpokój
– balkon typu francuskiego.
Wnętrze mieszkania do sprzedaży Wrocław po kapitalnym remoncie. Cena mieszkania na sprzedaż Wrocław uwzględnia:
– meble
– narożnik
– meble kuchenne
– lodówka.

Zapraszamy na prezentację tego mieszkania na sprzedaż Wrocław. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup tego mieszkania do sprzedaży Wrocław. Zapraszam na prezentację tego mieszkania na sprzedaż Wrocław. Szczegółowe informacje w biurze. Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (094-1759)

Kontakt:
e-mail: e.dawidowicz@wgn.pl

Inne w tej kategorii...