Mieszkanie Wrocław Krzyki na sprzedaż w cenie 430 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Krzyki na sprzedaż. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław znajduje się w estetycznym, 5-kondygnacyjnym budynku z 2021 roku i oferowane jest w konkurencyjnej rynkowo cenie 430 tys. zł. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław w standardzie deweloperskim. Mocnym atutem jest na pewno pochodzenie z rynku wtórnego, funkcjonalna powierzchnia 35,93 m2, a także położenie na III piętrze. Wisienką na torcie oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław jest na pewno ciekawa cena za metr kwadratowy wynosząca 11 968 zł/m2.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław zachwyca swoją atrakcyjną lokalizacją w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic miasta (Krzyki). Mieszkanie do sprzedaży Wrocław otaczają przepiękne tereny zielone porośnięte krzewami i drzewami. W okolicy nie brakuje placów zabaw dla dzieci i siłowni dla amatorów aktywnego wypoczynku. Lokalizacja zapewnia szybki i dogodny dojazd do centrum i w kierunku Bielan Wrocławskich. Na wyciągnięcie ręki kompletna infrastruktura ze sklepami, szkołami, przedszkolami itp.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon;
– aneks kuchenny;
– balkon;
– sypialnia;
– łazienka.

Polecam i zapraszamy na prezentację tego mieszkania do sprzedaży Wrocław. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na wgn.pl. WGN Nieruchomości to największa sieć biur nieruchomości w Polsce, posiadająca swoje przedstawicielstwa w innych krajach. Obecnie skupia ponad 100 biur na terenie całego kraju. Jesteśmy na rynku już 31 lat. Przeprowadziliśmy ponad 225 000 transakcji. Naszych klientów obsługuje ponad 650 agentów nieruchomości. Specjalizujemy w się w obsłudze rynku nieruchomości premium oraz komercyjnym.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16362)

Kontakt:
e-mail: m.joks@wgn.pl

Inne w tej kategorii...