Mieszkanie Wrocław Stare Miasto do sprzedaży w cenie 375 000zł

Mieszkanie, dwa pokoje, Wrocław Stare Miasto na sprzedaż. Cena w przeliczeniu za metr kwadratowy to 8 721 zł. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Stare Miasto przygotowane do wprowadzenia się nowych właścicieli. Rynek wtórny. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Stare Miasto urzeka od pierwszego wejrzenia swoim wnętrzem, klimatem, dobrym standardem, a także ciekawą lokalizacją. Do tego warto dodać wygodny jak na dwa pokoje metraż 43 mkw., piąte piętro oraz funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Budynek pochodzi z 2001 roku i liczy osiem kondygnacji.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Stare Miasto jest również doskonałą propozycją pod zakup inwestycyjny z myślą o długo albo krótkoterminowym wynajmie. Do zalet mieszkania na sprzedaż Wrocław Stare Miasto dodać należy także prestiżową lokalizację w pobliżu dworca PKP oraz słynnej galerii handlowej. Na wyciągnięcie ręki bogata infrastruktura: wiele sklepów, wyższe uczelnie, punkty usługowe itp.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Stare Miasto wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Stare Miasto w ramach znanego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający.

Wnętrze mieszkania Wrocław do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: salon + balkon + sypialnia + przedpokój + kuchnia + łazienka z wc. Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Stare Miasto. Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16126)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl

Inne w tej kategorii...