Mieszkanie Wrocław Stare Miasto na sprzedaż w cenie 699 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Stare Miasto, na sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław liczy 58,04 metra kwadratowego powierzchni i wycenione zostało na 699 tys. zł, co daje bardzo konkurencyjną rynkowo kwotę 12 043 zł/m2. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław mieści się w estetycznie wykończonej kamienicy. Kolejne atuty mieszkania do sprzedaży Wrocław to na pewno korzystna ekspozycja okien oraz II piętro. Budynek o 4 kondygnacjach z rynku wtórnego.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław poszczycić się może prestiżową lokalizacją na samym Rynku. Wnętrze mieszkania Wrocław na sprzedaż tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: salon + sypialnia + kuchnia + łazienka + hol. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław idealnie nadaje się pod inwestycję z myślą o prowadzeniu tu działalności komercyjnej (kancelaria, gabinet, biuro, inna działalność).

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław przeznaczone do kapitalnego remontu, z ogromnym potencjałem. Wszystkie pokoje i pomieszczenia są w rozkładowym układzie, a na dodatek jasne, widne i słoneczne. Pomagamy w uzyskaniu finansowania na zakup tego mieszkania Wrocław. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław. Cena podlega negocjacji.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16170)

Kontakt:
e-mail: j.klementowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...