Mieszkanie Wrocław Fabryczna sprzedaż

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Fabryczna sprzedaż. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław Fabryczna to 78,5 metra kwadratowego. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław Fabryczna usytuowane jest na II piętrze. Budynek z 2019 roku o 3 kondygnacjach z rynku pierwotnego. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław w standardzie deweloperskim.

Dobry standard, wysokiej klasy materiały wykończeniowe oraz znakomita lokalizacja to największe zalety oferowanego do sprzedaży mieszkania Wrocław. Osiedle zaprojektowane głównie z myślą o funkcjonalności i estetyce. Zaleta budynku to prostota i funkcjonalność, które mają nawiązywać do nowopowstałych w bezpośrednim sąsiedztwie budynków mieszkalnych.

Rodziny posiadające samochód z pewnością ucieszy przynależne miejsce w podziemnym garażu. Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na sprzedaż Wrocław:
– 2 sypialnie
– salon
– łazienka
– kuchnia
– przedpokój.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (044-10462)

Kontakt:
tel. +48 71 337 84 17

Inne w tej kategorii...