Mieszkanie Wrocław Śródmieście sprzedaż za 659 000 zł

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Śródmieście sprzedaż. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 6 918 zł. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław Śródmieście to 95,26 metra kwadratowego. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław Śródmieście usytuowane jest na II piętrze. Kamienica z 1930 roku o 6 kondygnacjach z rynku wtórnego. Ekspozycja okien w kierunkach wschód – zachód. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Śródmieście przygotowane jest do natychmiastowego zamieszkania przez nowych lokatorów. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Z naszym biurem nie podpisujesz żadnej umowy. Dopuszczamy możliwość przyjęcia w rozliczeniu innej nieruchomości kupującego.

Dobre gatunkowo materiały wykończeniowe, atrakcyjna lokalizacja a także dobry standard wykończenia to najmocniejsze atuty mieszkania na sprzedaż Wrocław. Wnętrze oferowanego do sprzedaży mieszkania Wrocław Śródmieście niebywale przestronne, ciepłe i rodzinne:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka z wc
– przedpokój
– 2 balkony.

Prestiżowa lokalizacja w centrum miasta, w otoczeniu zadbanej zabudowy, w bezpiecznej okolicy to kolejna z zalet tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Śródmieście. Lokalizacja zapewnia znakomity dojazd do każdej części miasta. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Śródmieście znakomicie nadaje się dla rodzin ceniących komfort w połączeniu z dostępem do wszelkiego rodzaju usług, instytucji medycznych, urzędów, banków, przystanków komunikacji miejskiej oraz jako inwestycja pod wynajem dla studentów z możliwością aranżacji dodatkowych pokoi. Do mieszkania na sprzedaż Wrocław Śródmieście przynależy pomieszczenie piwnicznie oraz strych.

Pomagamy w negocjacji warunków zakupu mieszkania Wrocław Śródmieście. Skupujemy mieszkania za gotówkę. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Jeżeli planujesz zakup mieszkania Wrocław Śródmieście z kredytem hipotecznym, zadzwoń pod numer telefonu +48 505 108 487 albo +48 533 550 225. Zapraszamy na prezentację i podpisanie umowy rezerwacyjnej. W razie wszelkich pytań (mieszkanie na sprzedaż Wrocław Śródmieście, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Przy transakcji zakupu mieszkania Wrocław Śródmieście zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją jego stanu prawnego oraz dzięki współpracy z 22 bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont mieszkania do sprzedaży Wrocław Śródmieście.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (005-45)

Kontakt:
tel. +48 65 545 49 51
tel. +48 505 108 487

Inne w tej kategorii...