Mieszkanie Wrocław Krzyki sprzedaż za 398 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Krzyki do sprzedaży. Mieszkanie na sprzedaż zachwyca swoimi funkcjonalnym metrażem 48 m2 oraz znakomitą lokalizacją. Warto zaznaczyć, że mieszkanie do sprzedaży Wrocław Krzyki przygotowane jest do zamieszkania przez nowych właścicieli i poszczycić się może dobrym standardem wykończenia. VII piętro. Mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki pochodzi z rynku wtórnego. Mocnym atutem jest korzystna cena za metr kwadratowy wynosząca 8 292 zł/m2. Ekspozycja okien południowo zachodnia.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– kuchnia
– sypialnia
– łazienka
– przedpokój.
Wnętrze mieszkania do sprzedaży Wrocław Krzyki niezwykle komfortowe, prestiżowe, słoneczne i całkowicie umeblowane. Do mieszkania na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne o powierzchni ok. 2 m2.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Krzyki zachwyca ponadto swoją znakomitą lokalizacją dobrze skomunikowaną z resztą miasta. Do Rynku można spacerem dojść w kwadrans. Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (045-1385)

Kontakt:
e-mail: wielun@wgn.pl

Inne w tej kategorii...