Mieszkanie Wrocław (okolice) do sprzedaży w cenie 349 000 zł

Mieszkanie, 4 pokoje, Wrocław (okolice) na sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) urzeka od pierwszego wejrzenia swoim wnętrzem, klimatem, dobrym standardem a także ciekawą lokalizacją. Do tego warto dodać duży metraż 131,9 mkw., IV piętro oraz wygodny rozkład. Cena w przeliczeniu za metr kwadratowy to 2 646 zł. Kamienica liczy 4 kondygnacje. Rynek wtórny. Wystawa okien na południe, wschód i zachód. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) przygotowane do wprowadzenia się nowych właścicieli.

Prestiżowa lokalizacja niedaleko centrum miasta, w cichej i bezpiecznej okolicy, nieopodal parku i pięknych terenów spacerowych to kolejna z zalet tego mieszkania na sprzedaż Wrocław (okolice). Blisko stąd do hipermarketów, dyskontów, dużych zakładów produkcyjnych etc. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w mieszkaniu do sprzedaży Wrocław:
– 3 sypialnie
– salon
– 2 kuchnie
– 2 łazienki

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) stanowi ciekawą propozycję pod zakup inwestycyjny, gdyż znakomicie nadaje się pod wynajem dla większej liczby osób. Co więcej, istnieje możliwość wydzielenia dwóch oddzielnych mieszkań. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) wraz z przynależnym pomieszczeniem piwnicznym.

Przy konieczności finansowania zakupu mieszkania Wrocław (okolice) kredytem, zapewniamy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z ponad dwudziestoma bankami. Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-633)

Kontakt:
e-mail: k.domanska@wgn.pl
tel. +48 607 530 633

Inne w tej kategorii...