Mieszkanie Wrocław Krzyki sprzedaż za 490 000 zł

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Krzyki sprzedaż. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki to 76,3 metra kwadratowego. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław Krzyki usytuowane jest na parterze. Budynek z 2012 roku o 4 kondygnacjach z rynku wtórnego. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 6 422 zł. Ekspozycja okien w kierunkach południowy zachód. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Mieszkanie do sprzedaży Wrocław wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN.

Długą listę zalet oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław Krzyki otwiera znakomita lokalizacja na terenie strzeżonego osiedla nieopodal przychodni lekarskiej, klubu fitness, dyskontu znanej sieci oraz wiele innych udogodnień dla mieszkańców. Osiedle z pełną infrastrukturą – jest tu żłobek, mała gastronomia oraz liczne sklepy osiedlowe. Osiedle zaprojektowane z najwyższą starannością przez znanego wrocławskiego dewelopera.

Wnętrze oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław tworzą: przedpokój + salon + aneks kuchenny + 2 sypialnie + łazienka + loggia + taras. Do mieszkania do sprzedaży Wrocław Krzyki przynależy przepiękny ogród. Wnętrze mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki wykończone w bardzo wysokim standardzie przy wykorzystaniu sprzętów i mebli najlepszej jakości. Wszystkie pomieszczenia i pokoje są pomalowane w pasujących do siebie kolorach.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Krzyki wraz z całym wyposażeniem oraz prawem własności komórki lokatorskiej w przyziemiu budynku. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Krzyki ekonomiczne w eksploatacji. Rodziny posiadające samochód zainteresuje z pewnością opcja dokupienia miejsca postojowego w garażu podziemnym. Cena do negocjacji. Zapraszam na prezentację mieszkania do sprzedaży Wrocław Krzyki. Oferta godna polecenia.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

(014-16025)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl
Tel. +48 665 165 995
Tel. +48 71 337 84 11

Inne w tej kategorii...