Mieszkanie Wrocław (okolice) sprzedaż za 259 000 zł

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław (okolice) sprzedaż. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 3 419 zł. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław (okolice) to 75,75 metra kwadratowego. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław (okolice) usytuowane jest na III piętrze. Budynek z 2000 roku o 4 kondygnacjach z rynku wtórnego. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław nadaje się od razu do zamieszkania.

Prestiżowa lokalizacja niedaleko centrum, wejście od strony podwórza, wysoki standard wykończenia to najmocniejsze zalety tego mieszkania do sprzedaży Wrocław (okolice). Nieopodal kompletna infrastruktura w postaci wielu sklepów, Rynku, banków, restauracji oraz terenów zielonych (parki). Dużą zaletą jest również funkcjonalny rozkład pomieszczeń z podziałem na 2 poziomy:
POZIOM I:
– salon
– aneks kuchenny
– łazienka
– garderoba
– sypialnia
POZIOM II:
– pokój
– łazienka z wc

Przy konieczności finansowania zakupu mieszkania na sprzedaż Wrocław (okolice) kredytem, zapewniamy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z ponad dwudziestoma bankami. Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław (okolice) zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław (okolice) oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-581)

Kontakt:
e-mail: k.domanska@wgn.pl
Tel. +48 607 530 633

Inne w tej kategorii...