Mieszkanie Wrocław Krzyki sprzedaż za 545 000 zł

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Krzyki sprzedaż. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław zachwyca już od pierwszej prezentacji nie tylko swoją atrakcyjną ceną 545 000 zł czy położeniem na V piętrze, w 6-kondygnacyjnym budynku z ciekawą ekspozycją okien na północ – południe,ale także komfortową powierzchnią 58,43 m2. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław poszczycić się może również imponującą relacją ceny do liczby metrów kwadratowych wynoszącą 9 327 zł/m2. Budynek z 2011 roku. Wnętrze mieszkania na sprzedaży Wrocław wykończone w dobrym standardzie, co pozwala nowym domownikom wprowadzić się tu niemal w każdej chwili. Rynek wtórny.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław poszczycić się może komfortowym wnętrzem, dwoma balkonami oraz prestiżową lokalizacja na terenie nowego, strzeżonego osiedla. Rodziny posiadające samochód docenią na pewno zawarte w cenie miejsce parkingowe. Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na sprzedaż Wrocław:
– hall
– salon
– aneks kuchenny
– 2 sypialnie
– łazienka z wc.
Mieszkanie do sprzedaży Wrocław łącznie z umeblowaniem i wyposażeniem (również w cenie). Wszystkie pokoje i pomieszczenia w mieszkaniu na sprzedaż Wrocław zostały zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami. Do oferowanego do sprzedaży mieszkania Wrocław przynależy pomieszczenie piwniczne.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław znajduje się blisko Rynku, słynnej galerii handlowej, w otoczeniu kompletnej infrastruktury. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum, a jednocześnie komfort ciszy i zielonego otoczenia. Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania do sprzedaży Wrocław.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16244)

Kontakt:
e-mail: aldona.staniszewska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...