Mieszkanie Wrocław Fabryczna do wynajęcia w cenie 2 400 zł/m-c

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Fabryczna na wynajem. 59,4 metra kwadratowego liczy powierzchnia tego mieszkania do wynajmu Wrocław Fabryczna. Zaprezentowane do wynajęcia mieszkanie Wrocław Fabryczna znajduje się na II piętrze. Budynek z rynku wtórnego oddany do użytku w 2011 roku o 4 kondygnacjach. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław nadaje się od razu do wprowadzenia się nowych najmujących.

Mieszkanie do wynajmu Wrocław Fabryczna znajduje się na terenie zamkniętego kompleksu budynków bez dostępu osób z zewnątrz. Osoby zmotoryzowane zainteresuje na pewno przynależne miejsce postojowe na podziemnym parkingu. Atrakcyjna lokalizacja – oferowane na wynajem mieszkania Wrocław Fabryczna znajduje się w otoczeniu rozwiniętej infrastruktury: szkół, przedszkoli, żłobka, obiektów sportowych, centrum rekreacji, centr handlowych, kościoła, banków etc.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na wynajem Wrocław:

– kuchnia
– salon
– balkon
– 2 sypialnie
– łazienka
– przedpokój.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Fabryczna w bardzo dobrym standardzie: na ścianach położone są gładzie, na podłogach płytki i panele, okna PCV, parapety z zamontowanymi roletami zewnętrznymi. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław zapewnia swoim mieszkańcom duże poczucie bezpieczeństwa dzięki solidnym, antywłamaniowym drzwiom wejściowym znanej i renomowanej firmy. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 400, zł. Zapraszamy na prezentację mieszkania do wynajmu Wrocław Fabryczna.

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów art. 66. 1. Kodeksu Cywilnego. Pomimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane opisy nie zawierają niedoskonałości, dlatego też nie mogą być one podstawą do ewentualnych roszczeń. Dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających, w związku z czym zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości przed jej nabyciem. Pośredniczymy w oferowaniu kredytów np. hipotecznych itp. (094-264)

Kontakt:
Tel. +48 608 070 469

Inne w tej kategorii...