Mieszkanie Wrocław Krzyki na wynajem w cenie 2 300 zł/m-c

Mieszkanie, 1 pokój, kawalerka, Wrocław Krzyki do wynajęcia. Mieszkanie na wynajem Wrocław zlokalizowane w budynku z 1970 roku w konkurencyjnej cenie 2,3 tys. zł/m-c. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w mieszkaniu do wynajęcia Wrocław cechuje dobry standard i dlatego nowi domownicy mogą się tu szybko wprowadzić. W poczet zalet mieszkania do wynajmu Wrocław należy dodatkowo zaliczyć pochodzenie z rynku wtórnego. Budynek o 11 kondygnacjach. Mieszkanie na wynajem Wrocław znajduje się na V piętrze i poszczycić się może ekspozycją okien w kierunku południowy zachód. Powierzchnia oferowanego do wynajęcia mieszkania Wrocław to 27 m2.

Mieszkanie do wynajmu Wrocław oczarowuje w pierwszej kolejności swoim nowoczesnym designem i umeblowanym, odremontowanym wnętrzem:
– salon/sypialnia;
– kuchnia;
– łazienka;
– przedpokój.

Mieszkanie na wynajem Wrocław poszczycić się może również imponującą lokalizacją nieopodal jednej z wyższych uczelni. Wokół dużo zieleni i parków. W okolicy rozwinięta infrastruktura (sklepy, restauracje, apteki, siłownie, tereny spacerowe). Lokalizacja zapewnia dogodny dojazd zarówno do centrum, jak i do pozostałych dzielnic. Zapraszamy na prezentację tego mieszkania do wynajęcia Wrocław.

Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-961)

Kontakt:
e-mail: miroslaw.sajur@wgn.pl

Inne w tej kategorii...