Mieszkanie Wrocław Krzyki do wynajmu w cenie 1 690 zł/m-c

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Krzyki do wynajmu. Oferowane na wynajem mieszkanie Wrocław Krzyki znajduje się na III piętrze w budynku. Duża zaletą mieszkania do wynajęcia Wrocław Krzyki jest również jego funkcjonalny metraż, bezpieczna lokalizacja w 4-kondygnacyjnym budynku oraz gustowne wykończenie. Do długiej listy zalet warto dodać również korzystną lokalizację oraz ekspozycję okien na wschód i zachód, a także konkurencyjną cenę. Mieszkanie do wynajmu Wrocław Krzyki przygotowane do zamieszkania przez nowych najmujących. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że najmujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Mieszkanie do wynajmu Wrocław wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na wynajem Wrocław:
– salon
– aneks kuchenny
– 2 sypialnie
– łazienka
– przedpokój
– 2 balkony.
Wnętrze mieszkania do wynajęcia Wrocław Krzyki kompletnie umeblowane i wyposażone. Dla osób zmotoryzowanych przewidziano miejsce parkingowe przed budynkiem.

Atrakcyjna lokalizacja – mieszkanie do wynajmu Wrocław Krzyki zachwyca również swoją znakomitą lokalizacją z szybkim dojazdem do centrum. Nieopodal tereny rekreacyjne. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 100 zł. Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania na wynajem Wrocław Krzyki.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15597)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...