Mieszkanie Wrocław Fabryczna do sprzedaży w cenie 360 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Fabryczna do sprzedaży. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław zachwyca swoją lokalizacją w 11-kondygnacyjnym wieżowcu z rynku wtórnego. Do długiej listy zalet należy dopisać na pewno korzystną ekspozycję okien na południe, funkcjonalną powierzchnię 32,7 m2 oraz adekwatną do zastanego standardu cenę 360 tys. zł. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław jest przygotowane do wprowadzenia się nowych domowników. Nie można zapomnieć o atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy (11 009 zł/m2), a także usytuowaniu na V piętrze.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław zachwyca swoim zadbanym, komfortowym wnętrzem z ładnym balkonem. Układ pomieszczeń i pokoi wygląda tu następująco:
– salon;
– kuchnia;
– sypialnia;
– łazienka z wc;
– przedpokój.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert także swoją atrakcyjną lokalizacją. W okolicy pełna infrastruktura handlowo-usługowa: znane i lubiane przez mieszkańców centrum handlowe, markety, dyskonty, sklepy, targowisko, parki, szkoły, żłobki, przedszkola, przychodnie zdrowia. Do długiej listy zalet tego mieszkania na sprzedaż Wrocław koniecznie należy dodać przynależną piwnicę i komórkę lokatorską na półpiętrze. Zmotoryzowani docenią na pewno swobodny dostęp do miejsc parkingowych przy budynku za szlabanem.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław adresowane do pary lub singla, jak również jako zakup w celach inwestycyjnych. Zapraszamy na prezentację tego mieszkania na sprzedaż Wrocław. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedz i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16421)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...