Mieszkanie Wrocław Krzyki do wynajęcia w cenie 6 900 zł/miesięcznie

Mieszkanie, trzy pokoje, Wrocław Krzyki do wynajmu. Atrakcyjna cena, wysoki standard oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego mieszkania na wynajem Wrocław Krzyki. Kolejne zalety to na pewno duży metraż 107 mkw., usytuowanie na dwóch poziomach (czwarte i piąte piętro) oraz funkcjonalny rozkład pomieszczeń i pokoi. Budynek oddany do użytku z 2009 roku o sześciu kondygnacjach. Rynek wtórny. Wystawa okien w kierunkach wschód – zachód. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Krzyki nadaje się od razu do zamieszkania.

Wszystkie pokoje i pomieszczenia w mieszkaniu do wynajmu Wrocław Krzyki są wykończone przy wykorzystaniu najlepszych jakościowo materiałów i dedykowane dla najbardziej wymagających klientów. To optymalny wybór dla osób szukających prestiżu, luksusu, komfortu, przestrzeni i pięknych, funkcjonalnych wnętrz. Osoby zmotoryzowane zainteresuje z pewnością opcja wynajęcia garażu podziemnego w cenie 450 zł/m-c lub parkowania z ogólnodostępnych miejsc parkingowych. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 14 400 zł.

Na osobną uwagę zasługuje z pewnością znakomita lokalizacja. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Krzyki mieści się nieopodal 2 znanych i lubianych przez wrocławian parków, rozległych terenów zielonych, co sprzyja odpoczynkowi i rekreacji. Blisko stąd również do wielu restauracji, sklepów, punktów usługowych oraz handlowych. Takie usytuowanie na mapie Wrocławia gwarantuje dobrą komunikację z centrum, autostradą A4 oraz lotniskiem.

Mieszkanie na wynajem Wrocław Krzyki tworzą:
na PIERWSZYM POZIOMIE:
– przedpokój
– kuchnia
– łazienka z wc
– jadalnia
– balkon
– spiżarnia
– pokój
na DRUGIM POZIOMIE:
– łazienka z wc
– open space
– garderoba
– sypialnia
– balkon
na DACHU:
– taras o pow. 150 m2

Długą listę atutów mieszkania na wynajem Wrocław Krzyki jest imponujący dech w piersiach widok na zieleń i okolicę. Zapraszam na prezentację mieszkania do wynajęcia Wrocław Krzyki. Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-606)

Kontakt:
e-mail: a.tchorz@wgn.pl
tel. +48 71 313 54 02
tel. +48 570 570 202

Inne w tej kategorii...