Mieszkanie Wrocław Krzyki do wynajmu w cenie 3 500 zł/miesięcznie

Mieszkanie, trzy pokoje, Wrocław Krzyki na wynajem. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Krzyki urzeka od pierwszego wejrzenia swoim wnętrzem, klimatem, dobrym standardem, a także ciekawą lokalizacją. Do tego warto dodać poszukiwany na rynku metraż 85 mkw. oraz wygodny rozkład pomieszczeń. Budynek wzniesiony w 2004 roku i liczy cztery kondygnacje. Rynek wtórny. Wystawa okien na południe. Mieszkanie do wynajmu Wrocław Krzyki znajduje się na wysokim parterze i jego przygotowane do wprowadzenia się nowych najmujących.

Osoby zmotoryzowane na pewno zainteresuje opcja wynajęcia miejsca postojowego w cenie 250 zł miesięcznie. Duża zaletą mieszkania na wynajem Wrocław Krzyki jest jego znakomita lokalizacja w spokojnej i cichej okolicy. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum miasta. Po sąsiedzku znajduje się słynny park ze alejami do spacerowania.

Wszystkie pokoje i pomieszczenia mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki zaprojektowane i zaaranżowane niezwykle komfortowo i ogrzewane z sieci miejskiej. Do mieszkania do wynajmu Wrocław Krzyki przynależy komórka lokatorska, a w części wspólnej znajduje się zamykane pomieszczenie na wózki i rowery. Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na wynajem Wrocław:
na PIERWSZYM POZIOMIE znajdziemy: balkon + salon + wc + aneks kuchenny
na DRUGIM POZIOMIE znajdziemy: łazienkę z wc + 2 pokoje + balkon.
Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-643)

Kontakt:
e-mail: a.tchorz@wgn.pl

x (x)

Inne w tej kategorii...