Mieszkanie Wrocław Krzyki na wynajem w cenie 11 900 zł/m-c

Mieszkanie, 5 pokoje, Wrocław Krzyki do wynajęcia. Mieszkanie na wynajem Wrocław zlokalizowane jest w 4-kondygnacyjnym budynku. Dużym atutem jest na pewno konkurencyjna rynkowo cena 11 900 zł/m-c. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław mieści się na drugim piętrze. Rynek wtórny. Budynek z 1925 roku. Wnętrze oferowanego do wynajmu mieszkania Wrocław o pow. 219,6 m2 gotowe do wprowadzenia się nowych lokatorów.

Mieszkanie na wynajem Wrocław zachwyca już od pierwszej prezentacji swoją malowniczą i atrakcyjną lokalizacją tuż przy znanym i lubianym przez wrocławian parku. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław znajduje się w przedwojennej wilii wpisanej do Gminnej Ewidencji Zabytków. Mieszkanie do wynajmu Wrocław adresowane do zamożnych rodzin, ale znakomicie nadaje się również pod cele komercyjne, np. na prestiżową siedzibę firmy. W okolicy znajdziemy wiele sklepów, szkół przedszkoli, punktów usługowych etc. Lokalizacja gwarantuje ponadto znakomity dojazd do centrum. Swoje miejsce na ziemi znajdą tu także wielbicie ruchu na świeżym powietrzu ze względu na pobliskie ścieżki rowerowe.

Mieszkanie na wynajem Wrocław imponuje swoim starannie odremontowanym z dbałością o każdy detal wnętrzem:
POZIOM 1: 2 salony + aneks kuchenny + balkon + salon + łazienka + pralnia/garderoba + hol;
POZIOM 2: 3 sypialnie + łazienka + schowek/garderoba + hol;
POZIOM 3: pomieszczenia poddasza / strychowe.
Mieszkanie do wynajęcia Wrocław bez umeblowania (wyjątek stanowi pokój z aneksem kuchennym, nowoczesnym AGD i meblami na wymiar). Na zmotoryzowanych czeka duży, jednostanowiskowy garaż (w cenie) + możliwość parkowania dodatkowego samochodu na posesji.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław na co najmniej dwanaście miesięcy. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości dwumiesięcznej kwoty najmu. Polecam i zapraszamy na prezentację tego mieszkania na wynajem Wrocław. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

WGN Nieruchomości to największa sieć biur nieruchomości w Polsce, posiadająca swoje przedstawicielstwa w innych krajach. Obecnie skupia ponad 100 biur na terenie całego kraju. Jesteśmy na rynku już 31 lat. Przeprowadziliśmy ponad 225 000 transakcji. Naszych klientów obsługuje ponad 650 agentów nieruchomości. Specjalizujemy w się w obsłudze rynku nieruchomości premium oraz komercyjnym.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15721)

Kontakt:
e-mail: m.joks@wgn.pl

Inne w tej kategorii...