Mieszkanie Wrocław Krzyki na wynajem w cenie 1 400 zł

Mieszkanie, kawalerka, studio, 1 pokój Wrocław Krzyki do wynajęcia. Do najmocniejszych atutów zaliczyć należy atrakcyjny metraż 30,5 m2, dobry standard, gustowne wykończenie pomieszczeń oraz ekspozycję okien na zachód. Mieszkanie do wynajmu Wrocław Krzyki znajduje się na II piętrze i jest gotowe do zamieszkania. Budynek posiada siedem kondygnacji. Rynek wtórny.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że najmujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Mieszkanie do wynajmu Wrocław wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Mieszkanie na wynajem mieści się w atrakcyjnej lokalizacji, w prestiżowej, zielonej okolicy. Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na wynajem Wrocław:
– salon/sypialnia
– aneks kuchenny
– przedpokój
– łazienka.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w mieszkaniu na wynajem Wrocław są kompletnie odświeżone, umeblowane i wyposażone w sprzęty AGD i RTV. Rodziny posiadające samochód ucieszy miejsce postojowe za budynkiem. Komórka lokatorska do dyspozycji najemcy.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław adresowane do singli bądź par. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 1 500 zł. Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania do wynajmu Wrocław.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15644)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...