Mieszkanie Wrocław Krzyki na wynajem w cenie 1 200 zł/m-c

Mieszkanie, 1 pokój, kawalerka, studio, Wrocław Krzyki na wynajem. Oferowane do wynajęcia mieszkanie Wrocław Krzyki mieści się na I piętrze. Ogromną zaletą mieszkania do wynajmu Wrocław Krzyki jest również jego wygodny metraż 29,34 mkw., bezpieczna lokalizacja w 4-kondygnacyjnym budynku a także gustowne wykończenie. Do długiej listy zalet warto dodać również korzystną lokalizację a także ekspozycję okien na wschód oraz konkurencyjną cenę. Mieszkanie na wynajem Wrocław Krzyki przygotowane do zamieszkania przez nowych najmujących.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że najmujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.  Mieszkanie do wynajmu Wrocław wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na wynajem Wrocław:
– salon/sypialnia
– aneks kuchenny
– przedpokój
– łazienka
– balkon.

Mieszkanie na wynajem Wrocław klimatyzowane, umeblowane i wyposażone w sprzęty AGD i RTV. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław znakomicie nadaje się do zamieszkania przez singla bądź parę. Atrakcyjna lokalizacja – mieszkanie do wynajmu Wrocław mieści się nieopodal terenów rekreacyjnych. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum miasta (ok. 15 min.).

W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 1 500 zł. Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania na wynajem Wrocław. Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15651)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...