Mieszkanie Wrocław Krzyki do wynajmu w cenie 1 200 zł/m-c

Mieszkanie, 1 pokój, Wrocław Krzyki na wynajem. Mieszkanie do wynajmu Wrocław wyróżnia się interesującą ekspozycją na wschód oraz komfortowym metrażem 29,34 m2. Rynek wtórny. Mieszkanie na wynajem Wrocław zachwyca ponadto swoją konkurencyjną ceną 1,2 tys. zł/m-c i nadaje się do szybkiego zamieszkania. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław zlokalizowane jest na I piętrze. Budynek o 4 kondygnacjach.

Mieszkanie do wynajmu Wrocław objęte słynnym programem „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko właściciel.  Wnętrze oferowanego do wynajmu mieszkania Wrocław tworzą:
– pokój dzienny/sypialnia
– aneks kuchenny
– przedpokój
– łazienka
– balkon.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław zapewnia przyszłym najemcom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu, o co dba m.in. klimatyzacja. Warto dodać, że mieszkania do wynajmu Wrocław jest kompletnie umeblowane i wyposażone w sprzęty AGD i RTV. Mieszkanie na wynajem Wrocław adresowane do singla albo pary.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław wyróżnia się znakomitą lokalizacją i dobrym dojazdem do centrum miasta oraz terenów rekreacyjnych. Dojazd do centrum zajmuje ok. 15 min. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 1 500 zł. Polecam i zapraszam na prezentację. Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15674)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...