Mieszkanie Wrocław Psie Pole do wynajęcia w cenie 2 000 zł/m-c

Mieszkanie, dwa pokoje, Wrocław Psie Pole do wynajęcia. Mieszkanie do wynajmu zachwyca swoimi funkcjonalnym metrażem 42,25 m2, znakomitą lokalizacją oraz przystępną ceną. Warto zaznaczyć, że mieszkanie na wynajem Wrocław Psie Pole przygotowane jest do zamieszkania przez nowych najmujących i poszczycić się może dobrym standardem wykończenia. Budynek z 2019 roku o ośmiu kondygnacjach, drugie piętro. Mieszkania do wynajęcia Wrocław Psie Pole pochodzi z rynku wtórnego. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław Psie Pole obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja.

Mieszkanie na wynajem Wrocław Psie Pole adresowane do singla lub pary. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Psie Pole zachwyca swoją korzystną lokalizacja z doskonałym dojazdem do centrum. W pobliżu rozległe tereny rekreacyjne. Na posiadających własne samochód czeka miejsce postojowe w garażu podziemnym w budynku (w cenie).

Wszystkie pokoje i pomieszczenia w mieszkaniu  do wynajmu Wrocław Psie Pole są całkowicie umeblowane oraz wyposażone: aneks kuchenny + łazienka + salon + sypialnia + przedpokój + balkon widokowy. Mieszkanie Wrocław Psie Pole na do wynajęcia zakwalifikowane zostało do słynnego programu „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa tylko właściciel. Preferowany najem okazjonalny.

Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania do wynajęcia Wrocław Psie Pole. Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15551)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...