Mieszkanie Wrocław Krzyki na sprzedaż w cenie 520 000 zł

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Krzyki do sprzedaży. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław Krzyki mieści się na I piętrze w 7-kondygnacyjnym budynku i wycenione zostało na 8 207 złotych za m2.Ogromną zaletą mieszkania do sprzedaży Wrocław Krzyki jest również jego wygodny metraż 63,36 mkw. a także gustowne wykończenie wnętrza. Mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki pochodzi z rynku wtórnego. Do długiej listy zalet warto dodać również korzystną lokalizację a także ekspozycję okien na wszystkie 4 strony świata. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Krzyki przygotowane do zamieszkania przez nowych domowników. Rok budowy – 1980. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– hall
– kuchnia
– 2 sypialnie
– łazienka
– wc
– przedpokój
– 2 balkony.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Krzyki zostało wykończone w bardzo wysokim standardzie, z użyciem materiałów najlepszej jakości. Wnętrze mieszkania do sprzedaży Wrocław niezwykle słoneczne, widne i jasne. Mieszanie na sprzedaż Wrocław Krzyki zapewnia nowym domownikom duże poczucie komfortu dzięki zainstalowanej klimatyzacji. Osoby posiadające samochód mają możliwość zakup podziemnego garażu (dodatkowo płatne 52 000 zł).

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław poszczycić się może znakomitą lokalizacją zaledwie 10 minut spacerem od Dworca Głównego i niedaleko Rynku. Wokół bogata infrastruktura. Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania na sprzedaż Wrocław.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16211)

Kontakt:
e-mail: aldona.staniszewska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...