Mieszkanie Wrocław Krzyki na sprzedaż w cenie 445 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Krzyki, na sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław liczy 44,85 metrów kwadratowych powierzchni i wycenione zostało na 445 tys. zł, co daje bardzo konkurencyjną rynkowo kwotę 9 922 zł/m2. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław mieści się w estetycznie wykończonej, stylowej kamienicy. Kolejne atuty mieszkania do sprzedaży Wrocław to na pewno korzystna ekspozycja okien na południowy zachód oraz II piętro. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław doskonale nadaje się od razu do zamieszkania. Budynek o 5 kondygnacjach z rynku wtórnego.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław tylko za pośrednictwem brokerów WGN.  Mieszkanie na sprzedaż Wrocław poszczycić się może ogromnym potencjałem inwestycyjnym z przeznaczeniem pod dochodowy wynajem. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław znajduje się w prestiżowej lokalizacji, w centrum miasta, przy jednej z najgłówniejszych arterii. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław imponuje praktycznym rozkładem pomieszczeń:
– salon
– sypialnia
– przedpokój
– kuchnia
– łazienka
– balkon.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław świetnie nadaje się również pod działalność komercyjną (biuro). Polecam i zapraszamy na prezentację tego mieszkania na sprzeda Wrocław. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na wgn.pl Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont tego mieszkania na sprzedaż Wrocław. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedz i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16293)

Kontakt:
e-mail: aldona.staniszewska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...