Mieszkanie Wrocław (okolice, Oława) sprzedaż za 339 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław (okolice, Oława) sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice, Oława) jest stosunkowo nowe i mieści się w budynku z 2017 roku. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław (okolice, Oława) to wygodne 41,23 m2. Niezwykle atrakcyjnie kształtuje się na pewno cena za metr kwadratowy wynosząca 8 222 zł/m2. Warto podkreślić, że mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice, Oława) znajduje się w 4-kondygnacyjnym budynku z ciekawą wystawą okien na południowy wschód. Konkurencyjna cena 339 000 zł, pochodzenie z rynku wtórnego oraz zastany standard pozwalają nowym mieszkańcom na wprowadzenie się tu bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice, Oława) usytuowane jest na parterze.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice, Oława) z przepięknym ogrodem w spokojnej, cichej i bezpiecznej okolicy. To nowe osiedle mieszkaniowo-wielorodzinne. W otoczeniu liczne sklepy, znana galeria handlowa itp. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice, Oława) wraz z praktyczną komórką lokatorską oraz miejscem postojowym. Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na sprzedaż Wrocław (okolice, Oława):
– sypialnia
– salon
– aneks kuchenny
– taras
– przedpokój
– łazienka z wc.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice, Oława) zapewnia przyszłym lokatorom duże poczucie komfortu i wysoki stopień bezpieczeństwa (domofon + monitoring). Zachęcam do kontaktu. Przy konieczności finansowania zakupu mieszkania Wrocław kredytem, zapewniamy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z ponad dwudziestoma bankami.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-873)

Kontakt:
e-mail: k.domanska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...