Mieszkanie Wrocław (okolice, Oława) do sprzedaży w cenie 316 000 zł

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław (okolice, Oława) do sprzedaży. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną w przeliczeniu na metr kwadratowy (6 625 zł/m2), pochodzeniem z rynku wtórnego oraz lokalizacją na I piętrze. Warto podkreślić, że mieszkanie na sprzedaż Wrocław przygotowane jest do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Budynek o 5 kondygnacjach. Powierzchnia oferowanego mieszkania do sprzedaży Wrocław wynosi 47,7 m2. Długą listę zalet mieszkania na sprzedaż Wrocław zamyka atrakcyjna cena 316 tys. zł oraz korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy zachód.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice, Oława) wyróżnia się na pewno znakomitą lokalizacją (blisko przedszkole, szkoła, park, sklep.) oraz funkcjonalnym rozkładem komfortowych pokoi i pomieszczeń:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój
– balkon.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) dedykowany osobom z małymi dziećmi (jest wózkownia), jak i ceniącym bezpieczeństwo starszym osobom. Do mieszkania na sprzedaż Wrocław (okolice) przynależy pomieszczenie piwniczne. Właściciel dopuszcza możliwość pozostawienia umeblowania. Zapraszam na prezentację tego mieszkania do sprzedaży Wrocław (okolice).

Przy zakupie oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław (okolice) pomagamy przy dokonaniu wszelkich formalności. Współpracujemy z wszystkimi notariuszami, kancelarią prawą, geodetami i biurami kredytowymi. W przypadku konieczności finansowania zakupu kredytem hipotecznym, zapewniamy kontakt z biurem kredytowym, które bezpłatnie sprawdzi zdolność kredytową i pomoże w uzyskaniu najdogodniejszego kredytu hipotecznego. Biuro współpracuje z wszystkimi liczącymi się w Polsce bankami co znacznie ułatwia wybór najlepszego rozwiązania.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław (okolice) zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław (okolice) oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-872)

Kontakt:
e-mail: miroslaw.sajur@wgn.pl

Inne w tej kategorii...