Mieszkanie Wrocław Krzyki do sprzedaży w cenie 305 000 zł

Mieszkanie, 1 pokój, Wrocław Krzyki do sprzedaży. Kawalerka / studio. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną w przeliczeniu na metr kwadratowy (10 691 zł/m2), pochodzeniem z rynku wtórnego oraz lokalizacją na I piętrze. Warto podkreślić, że mieszkanie na sprzedaż Wrocław przygotowane jest do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Budynek z 2019 roku o 3 kondygnacjach. Powierzchnia oferowanego mieszkania do sprzedaży Wrocław wynosi 28,53 m2. Długą listę zalet mieszkania na sprzedaż Wrocław zamyka atrakcyjna cena 305 tys. zł oraz korzystna ekspozycja okien w kierunku zachód.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław zachwyca swoim komfortowym i przestronnym wnętrzem, przepięknym balkonem oraz funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń:
– salon/sypialnia
– kuchnia
– przedpokój
– łazienka z wc
– przedpokój.
Mieszkanie do sprzedaży Wrocław raz z umeblowaniem.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław doskonale nadaje się do zamieszkania dla singla albo jako znakomita propozycja zakupu inwestycyjnego z myślą o późniejszym, dochodowym wynajmie ewentualnie odsprzedaży po pewnym czasie z zyskiem.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław wyróżnia się swoją prestiżową lokalizacją na terenie elitarnego, zamkniętego i cichego osiedla. Na wyciągnięcie ręki szkoła, przedszkola, żłobek oraz sklepy. Nie brakuje tu również rozległych terenów zielonych. Serdecznie polecam to mieszkanie na sprzedaż Wrocław i zapraszam na prezentację.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedz i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16274)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...