Mieszkanie Wrocław okolice sprzedaż w cenie 222 608 zł

Mieszkanie, trzy pokoje, Wrocław okolice sprzedaż. 51,89 metra kwadratowego wynosi powierzchnia tego mieszkania na sprzedaż Wrocław okolice. Zaprezentowane do sprzedaży mieszkanie Wrocław okolice mieści się na pierwszym piętrze. Budynek z rynku pierwotnego oddany do użytku w 2019 roku liczący trzy kondygnacje. Dużą zaletą jest szalenie atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 4 290 zł. Mieszkanie Wrocław okolice na sprzedaż w standardzie deweloperskim.

Mocnym atutem oferowanego do sprzedaży mieszkania jest jego dokonała lokalizacja w zielonej okolicy i otoczeniu rozwiniętej infrastruktury. Lokalizacja zapewnia łatwe i szybkie połączenie z Wrocławiem. Nieopodal znajduje się przedszkole,m szkoła, liczne hipermarkety, sklepy, ośrodek zdrowia, apteka, stacja benzynowa, siłownia, boiska sportowe itp.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: przedpokój + balkon + salon + 2 sypialnie + aneks kuchenny + łazienka. Przyszli właściciele mieszkania Wrocław okolice do sprzedaży mają możliwość zakupu komórki lokatorskiej za 3 500 – 7 500 zł. Na straży bezpieczeństwa wszystkich mieszkańców stoją solidne, antywłamaniowe drzwi klasy B.

Posiadamy również inne mieszkania do sprzedaży Wrocław okolice o podobnej powierzchni w tej samej inwestycji. Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu oraz na prezentację. Oferuję również w pełni bezpłatną, profesjonalną i kompleksową pomoc przy konieczności finansowania zakupu kredytem. Współpracuję z najlepszymi i największymi bankami funkcjonującymi obecnie na rynku. (155-564)

Kontakt:
e-mail: m.romanczukiewicz@wgn.pl
Tel. +48 71 313 54 02
Tel. +48 663 120 091

Inne w tej kategorii...