Mieszkanie Wrocław Fabryczna sprzedaż za 329 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Fabryczna sprzedaż. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław Fabryczna to 39,39 metra kwadratowego. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław Fabryczna usytuowane jest na III piętrze. Budynek z 2016 roku o 4 kondygnacjach. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 8 352 zł. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Rodziny posiadające samochód na pewno ucieszy przynależne, naziemne miejsce postojowe oraz komórka lokatorska.

Atrakcyjna lokalizacja na terenie jednego z najatrakcyjniejszych wrocławskich osiedli, ze świetnym dostępem do infrastruktury (szkoły, przedszkola, usługi, handel) i komunikacji publicznej to kolejna z zalet tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Fabryczna. Budynek, w którym znajduje się oferowane do sprzedaży mieszkanie, posiada nowoczesną formę i spełnia wymogi funkcjonalności i wygody użytkowania. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Fabryczna wyposażone jest w wideofon, za pomocą którego otwiera się bramkę wejściową na teren oraz drzwi wejściowe do budynku.

Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w mieszkaniu do sprzedaży Wrocław: salon + aneks kuchenny + balkon + sypialnia + łazienka z wc + korytarz + balkon. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Fabryczna jest nietuzinkowe i posiada bardzo duże możliwości aranżacyjne. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Fabryczna Ogrzewane centralnie za pomocą gazu i dwufunkcyjnego kotła z możliwością obsługi i regulacji przez aplikację. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Fabryczna niezwykle ekonomiczna w eksploatacji. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Fabryczna doskonale nadaje się jako mieszkanie na start bądź jako inwestycja pod wynajem. Bardzo polecam i zapraszam na prezentację mieszkania do sprzedaży Wrocław.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16003)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
Tel. +48 502 266 024
Tel. +48 71 337 84 21

Inne w tej kategorii...