Mieszkanie Wrocław Krzyki do wynajmu w cenie 3 400 zł/m-c

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Krzyki na wynajem. Mieszkanie do wynajmu Wrocław mieści się na II piętrze 4-kondygnacyjnego budynku. Warto zaznaczyć, że budynek pochodzi z rynku pierwotnego. Dużym atutem oferowanego do wynajęcia mieszkania Wrocław jest jego cena 3,4 tys. zł/m-c. Mieszkanie do wynajmu Wrocław oddane zostało do użytkowania w 2021 roku. Metraż oferowanego na wynajem mieszkania Wrocław to wygodne 48,2 m2.

Mieszkanie na wynajem Wrocław zachwyca swoją prestiżową lokalizacją w uchodzącej za najbardziej elitarną dzielnicy miasta. Warto podkreślić, że oferowane do wynajęcia mieszkania Wrocław znajduje się w nobilitującym apartamentowcu na terenie słynnej inwestycji deweloperskiej. Nieopodal znajdziemy niską zabudowę oraz bogatą infrastrukturę handlowo-usługową. Są tu ponadto: szkoły, przedszkola i parki.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław zachwycić może słoneczną loggią, kameralnym wnętrzem i jasnymi pomieszczeniami:
– salon;
– aneks kuchenny;
– sypialnia;
– taras;
– łazienka;
– garderoba;
– przedpokój.
Rodziny posiadające samochód mają do dyspozycji dostępne miejsce postojowe w podziemnym garażu, a także dogodne połączenia z centrum i szybki wyjazd na Autostradową Obwodnicę Wrocławia oraz autostradę A4. Dużym udogodnieniem oferowanego do wynajęcia mieszkania Wrocław jest również obecność komórki lokatorskiej. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Polecamy serdecznie i zapraszamy na prezentację tego mieszkania na wynajem Wrocław. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji bezpieczeństwo oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług, opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz zasady Kodeksu Etyki Zawodowej.

Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (010-3745)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl

Inne w tej kategorii...