Mieszkanie Wrocław Psie Pole do wynajęcia w cenie 1 700 zł/m-c

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Psie Pole na wynajem. 62,6 metra kwadratowego liczy powierzchnia tego mieszkania do wynajmu Wrocław Psie Pole. Zaprezentowane do wynajęcia mieszkanie Wrocław Psie Pole znajduje się na VI piętrze. Budynek z rynku wtórnego o 11 kondygnacjach. Wystawa okien na wschód i zachód. Mieszkanie do wynajmu Wrocław nadaje się od razu do zamieszkania. Mieszkanie do wynajmu Wrocław w ramach programu „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji od najmującego”. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Psie Pole tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na wynajem Wrocław Psie Pole:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– przedpokój
– łazienka
– wc
– balkon.

Wszystkie pokoje i pomieszczenia w mieszkaniu do wynajmu Wrocław Psie Pole są kompletnie umeblowane i wyposażone w niezbędne sprzęty RTV i AGD. Mocnym atutem jest na pewno imponujący widok z balkonu.

Atrakcyjna lokalizacja – mieszkanie do wynajęcia Wrocław Psie Pole znajduje się w pobliżu szkoły, przedszkola, ośrodka zdrowia, apteki, siłowni oraz wielu sklepów. Dogodna komunikacja z centrum. Bliskość terenów rekreacyjnych. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław Psie Pole obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 000 zł. Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania na wynajem Wrocław Psie Pole.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15474)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl
tel. +48 665 313 096
tel. +48 71 337 84 06

Inne w tej kategorii...