Mieszkanie Wrocław Krzyki na wynajem w cenie 3 900 zł/m-c

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Krzyki do wynajęcia. Mieszkanie na wynajem Wrocław zlokalizowane jest w 5-kondygnacyjnym budynku. Dużym atutem jest na pewno konkurencyjna rynkowo cena 3,9 tys. zł/m-c. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław mieści się na IV piętrze. Rynek wtórny. Budynek z 2021 roku. Wnętrze oferowanego do wynajmu mieszkania Wrocław o pow. 38,64 m2 gotowe do wprowadzenia się nowych lokatorów. Warto podkreślić, że oferowane na wynajem mieszkanie Wrocław jest urządzone i wyposażone w najwyższym standardzie.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Mieszkanie do wynajmu Wrocław oczarowuje już od pierwszego przekroczenia progu swoim eleganckim i komfortowym wnętrzem:
– salon;
– aneks kuchenny;
– balkon;
– sypialnia;
– łazienka;
– przedpokój.

Mieszkanie na wynajem Wrocław olśniewa także fantastyczną lokalizacją w zielonej i prestiżowej dzielnicy. W zasięgu wzroku międzynarodowa szkoła, przedszkola, sklepy. Lokalizacja zapewnia dogodny dojazd do centrum. Rodziny posiadające samochód docenią miejsce postojowe w garażu na poziomie – 1. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 7 800 zł. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław na zasadach tzw. najmu okazjonalnego. Polecam i zapraszamy na prezentację tego mieszkania na wynajem Wrocław. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na wgn.pl.

WGN Nieruchomości to największa sieć biur nieruchomości w Polsce, posiadająca swoje przedstawicielstwa w innych krajach. Obecnie skupia ponad 100 biur na terenie całego kraju. Jesteśmy na rynku już 31 lat. Przeprowadziliśmy ponad 225 000 transakcji. Naszych klientów obsługuje ponad 650 agentów nieruchomości. Specjalizujemy w się w obsłudze rynku nieruchomości premium oraz komercyjnym.

Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15778)

Kontakt:
e-mail: m.joks@wgn.pl

Inne w tej kategorii...